فروش پژو

وبلاگ تخصصی خودرو
قالب وبلاگ

به گزارش ایکوپرس عبدالعظیم سعدیان معاون صادرات ایران خودرو با بیان این مطلب گفت:توافق های اولیه برای ایجاداین خط تولیدخودرو، از سه سال پیش آغاز و به توافق نامه ای سه جانبه بین گروه صنعتی ایران خودرو، یک شرکت عراقی و وزارت صنایع این کشور منجر شد.سایت تولیدایران خودرو درراستای توسعه بازار های هدف صادراتی با ظرفیت 30 هزار دستگاه ازمحصولات این شرکت تا یک ماه آینده درشهراسکندریه درجنوب پایتخت عراق به طور رسمی افتتاح می شود.
 
 

 

به گزارش ایکوپرس عبدالعظیم سعدیان معاون صادرات ایران خودرو با بیان این مطلب گفت:توافق های اولیه برای ایجاداین خط تولیدخودرو، از سه سال پیش آغاز و به توافق نامه ای سه جانبه بین گروه صنعتی ایران خودرو، یک شرکت عراقی و وزارت صنایع این کشور منجر شد.


به گفته وی  این خط تولید در شهر اسکندریه عراق ایجاد شده و به تولیدخودروهای خانواده سمند و رانا خواهدپرداخت.


سعدیان خاطر نشان ساخت: نزدیک به یک دهه است که محصولات ایران خودرو در بازار عراق حضور دارندو پس از روآ، پژو 405، پژو پارس و سمند، اینک رانا و در آینده ای نزدیک «دنا» نیز به مشتریان عراقی عرضه خواهد شد.


سعدیان گفت: در این سایت محصولات ایران خودرو به صورت قطعات منفصله (اس. کی. دی.) مونتاژخواهدشد.


معاون صادرات ایران خودرو تاکید کرد: محصولات ایران خودرو برای مردم عراق خودروهایی با کیفیت به شمار می روند و راه اندازی سایت تولیدخودرو در اسکندریه به معنای افزایش دامنه حضور ایران خودرو در این کشور است.


سعدیان با بیان این که استحکام، ایمنی و خدمات مناسب پس از فروش باعث شده تا محصولات ایران خودرو سهم قابل قبولی از بازارهای هدف به دست آورند، افزود: محصولات گروه صنعتی ایران خودرو توانایی کار کردن در دمای بالای 50 درجه تا منهای 30 درجه سانتی گراد را دارند، از این رو در کشورهای مختلف و با شرایط جغرافیایی گوناگون با استقبال رو به رو می شوند.

[ ۱۳٩٢/٢/۳۱ ] [ ۱:٠٦ ‎ب.ظ ] [ Admin ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

صفحات اختصاصی
لینک های مفید
آرشيو مطالب
امکانات وب