فروش پژو

وبلاگ تخصصی خودرو
قالب وبلاگ

طی شکایات متعددی از شرکت خودرو سازی بزرگ آمریکایی فورد موجب شده است که آژانس ایمنی جاده های آمریکا به طور جدی به مشکل خاموش شدن خود به خودی موتور خودروای این شرکت بپردازد . ......


یک هزار و پانصد مورد شکایت از محصولات شرکت خودروسازی آمریکایی فورد موجب شده است تا آژانس ایمنی جاده ای آمریکا درباره مشکلات احتمالی در سیستم گاز خودروهای این شرکت که موجب خاموش شدن موتور خودرو می شود،‌ تحقیق کند.

 

به گزارش خودرو دیتا، مسئولان شرکت فورد در بیانیه ای که در پایگاه اینترنتی این شرکت منتشر شد،‌ اعلام کردند بازرسان آژانس ایمنی جاده ای آمریکا از پنجشنبه هفته گذشته تحقیقات خود را درباره هفتصد و بیست و چهار هزار و نهصد و هشتاد و دو دستگاه خودرو تولیدی شرکت فورد آغاز کرده اند. خودروهای شاسی بلند اسکیپ، دو مدل از خودروهای مارک مرکوری، خودروهای مارینر و میلان که همه از سال دو هزار و نه تا دو هزار و یازده تولید شده اند، در این تحقیق مورد بررسی قرار می گیرند.

 

آژانس ایمنی جاده ای آمریکا نیز در بیانیه ای اعلام کرد بسیاری از مشتریان شرکت فورد در شکایت های خود گفته اند در زمانی که خودرو در حال حرکت است، ایجاد مشکل در سیستم گاز موجب کاهش شدید قدرت موتور و توقف فعالیت آن می شود. طبق این بیانیه، تا کنون در مجموع یک هزار و چهارصد و چهل و هشت مورد شکایت به آژانس ایمنی جاده ای آمریکا و همچنین شرکت فورد ارسال شده است.

سه مورد از حوادثی که برای رانندگان خودروهای فورد اتفاق افتاده، شدید بوده و رانندگان را روانه بیمارستان کرده است.

 

تحقیق درباره مشکل فنی سیستم گاز خودروهای فورد زمانی آغاز شد که سازمان حمایت از مصرف کنندگان در ایالت کارولینای شمالی در شرق آمریکا سی ام اوت با ارسال نامه ای به آژانس ایمنی جاده ای آمریکا ،‌رسیدگی به این مسئله را خواستار شد.

سخنگوی شرکت فورد به گفتن این نکته بسنده کرد که مقامات این شرکت مطابق معمول با مسئولان آژانس ایمنی جاده ای آمریکا همکاری می کنند تا تحقیق درباره مشکل احتمالی تولیدات این شرکت به بهترین نحو صورت گیرد

[ ۱۳٩۱/۱٢/۱٤ ] [ ۸:۱٦ ‎ب.ظ ] [ Admin ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

صفحات اختصاصی
لینک های مفید
آرشيو مطالب
امکانات وب