فروش پژو

وبلاگ تخصصی خودرو
قالب وبلاگ

شرکتهای مختلف شرکت خودروسازی پژو-سیتروئن با افت پانزده و نیم درصدی و رنو با کاهش یازده درصدی فروش محصولات خود مواجه شده اند.....


در ماه فوریه حدود صد و چهل و سه هزار دستگاه خودروی نو در فرانسه فروخته شد. در بین شرکتهای مختلف شرکت خودروسازی پژو-سیتروئن با افت پانزده و نیم درصدی و رنو با کاهش یازده درصدی فروش محصولات خود مواجه شده اند.
رمی کورنوبر کارشناس صنایع خودرو در فرانسه گفت : به نظر من افت فروش خودرو نشانگر دو مسئله است: نخست وضع دشوار اقتصادی در فرانسه و دوم این که بازار از کنترل مصنوعی دولت خارج شده است. اعتماد مصرف کنندگان در بازار خودرو بسیار مهم است. امروز بسیاری از مصرف کنندگان نگران آینده خود هستند و به علت احتمال بیکاری خود تصمیم می گیرند خودرو نخرند. این مسئله در بازار خودرو نمود پیدا کرده است. 
خودرو پس از مسکن دومین هزینه سنگین فرانسویها به شمار می رود.همچنین شمار فزاینده ای از فرانسویها مشکلاتی برای تامین اعتبار پیدا کرده اند. این درحالی است که فروش محصولات ژاپنی و کره ای در فرانسه رو به افزایش است. فروش محصولات تویوتا  در فرانسه دوازده درصد و هیوندای پنج درصد افزایش یافته است. 
[ ۱۳٩۱/۱٢/٢٩ ] [ ٢:٤٦ ‎ب.ظ ] [ Admin ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

صفحات اختصاصی
لینک های مفید
آرشيو مطالب
امکانات وب