فروش پژو

وبلاگ تخصصی خودرو
قالب وبلاگ

با توجه به ازدیاد مسافران در شهر مشهد به دلیل علاقه زایران به بارگاه ملکوتی امام رضا (‌ع) میبایست با احتیاط بیشتری به تردد خودمان ادامه دهیم . 


سرهنگ پرویز سیاح البرزی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: استان البرز محور کرج – چالوس محدوده کندوان ،استان چهار محال و بختیاری محور بروجن – اردکان ،استان خراسان رضوی محور مشهد-چناران ،استان قزوین محورهای قزوین – کرج ، قزوین – زنجان،قزوین – رشت و قزوین –بوئین زهرا ترافیک نیمه سنگین است 

وی در خاتمه بیان کرد:ترافیک در استان کهکیلویه و بویر احمد محور گچساران – شیراز،استان گیلان محور رشت – قزوین در محدوده رودبار منجیل نیمه سنگین است .

ترافیک سنگین در محور کرج – چالوس

سرهنگ مهماندار در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در استان البرز محور کرج – چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 ترافیک سنگین است . 
وی بیان کرد: از تونل شماره 5 تا کندوان و از سیاه بیشه تا پل زنگوله در استان البرز ،هراز از آبعلی تا امامزاده هاشم و استان اصفهان محور اصفهان – تهران ترافیک نیمه سنگین است 
سرهنگ مهماندار در خاتمه  اظهار داشت:در استان چهارمحال و بختیاری محور بروجن –لردگان،استان کهکیلویه و بویر احمد محور گچساران – شیراز، استان خراسان رضوی مشهد –چناران ،مشهد- تربت حیدریه ،استان قزوین محورهای قزوین_رشت ،قزوین – کرج،قزوین-زنجان،قزوین-بوئین زهرا ترافیک نیمه سنگین است.

*ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور هراز و فیروز کوه

سرهنگ کرانیان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: از ساعت 8 صبح امروز تردد کلیه کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از تهران به آمل و بالعکس تا  ساعت 24 روز جمعه ممنوع است. 

وی در ادامه بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روزهای 9 .13.14.16 فروردین از رودهن به آب اسک ممنوع است و در این راستا تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای 9 
.13.14.16 از آب اسک تا رودهن در محدوده مشا به صورت یک طرفه است . 
وی اظهار داشت: کماکان تردد تریلر در محور هراز ممنوع است. 
سرهنگ کرانیان افزود: تردد انواع  تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی از ساعت  8 صبح امروز پنج شنبه لغایت ساعت 24 روز جمعه مورخ 16 فروردین سال جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس است.

*ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی در راههای کشور

سرهنگ سلبی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در استان البرز محور کرج – چالوس از میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5و از سیاه بیشه تا پل زنگوله ،محور هراز از آبعلی تا امامزاده هاشم  و استان گیلان محور رشت – قزوین در محدوده منجیل رودبارترافیک نیمه سنگین است .
وی بیان کرد: دراستان قزوین محورهای قزوین – کرج،قزوین – زنجان وقزوین – رشت ترافیک نیمه سنگین است.
[ ۱۳٩٢/۱/٩ ] [ ۸:٢٦ ‎ب.ظ ] [ Admin ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

صفحات اختصاصی
لینک های مفید
آرشيو مطالب
امکانات وب