فروش پژو

وبلاگ تخصصی خودرو
قالب وبلاگ

میتسوبیشی سال های پیش رو با یک رکود شدید مواجه شد . رکودی که در میزان فروش این کمپانی مشهود بود. ظاهرا میتسوبیشی ضربه فراوانی از دشواری های اقتصادی دنیا حس کرده است .


با وجود فروش پائین میتسوبیشی در عرضه محصول جدید هم ضعیف ظاهر شده بود. با این وجود میتسوبیشی ظاهرا تدابیری را برای در اختیار گرفتن بازار اس یو وی امریکا در نظر گرفته است.
اوتلندر 2014 اولین محصول میتسوبیشی حساب میشود که برای جلوگیری از رکود خود عرضه خواهد شد. اوتلندر 2014 از نسل سوم این خودرو است نسلی که سعی در سبک شدن وزن خودرو دارد .

 

هرچندکه وزن اولتندر 2014 پائینتر میرود اما با این وجود ایمنی خودرو بهتر با بهره گیری جدیدترین تکنولوژی های موجود میشود. میتسوبیشی از تغییرات مصرف سوخت صحبت میکند و بر این اعتقاد است توانسته تا 15 درصد مصرف سوخت خودرو را بهینه سازی کند. ظاهرا میتسوبیشی اهداف خود را فروش خانوادگی و مقرون بصرفه در نظر گرفته است.

 


موتور شش سیلندر  این ماشین که توانایی ایجاد 224 اسب بخار و 214 پوند فوت گشتاور دارد ظاهرا 6 اسب بخار و 1 پوند فوت گشتاور از مدل پیشین خود کمتر است. سیستم انتقال قدرت صاف و محکم کارایی خود را ثایت میکند و در پایان بر طبق نظرها کارمندان کمپانی میتسوبیشی بالاتفاق معتقد هستند اوتلندر 2014 بهترین اس یو وی میتسوبیشی تاکنون است.

[ ۱۳٩٢/٢/٧ ] [ ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ ] [ Admin ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک های مفید
پيوندهای روزانه

صفحات اختصاصی
لینک های مفید
آرشيو مطالب
امکانات وب